В рамках проекту технічної допомоги ФАО/ЄБРР у боротьбі із Африканською чумою свиней в Україні 31.01.2017 р. на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулась зустріч між учасниками проекту – представниками ООН ФАО/ЄБРР та адміністрацією університету за участю: проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку - Романчук Людмили Донатівни, декана факультету ветеринарної медицини - Ревунця Анатолія Степановича, в. о. зав. кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології - Пінського Олега Вікентійовича, в. о. зав. кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології - Рибачук Жанни Володимирівни, професора кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології - Галатюка Олександра Євстафійовича, директора Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини - Галайби Анатолія Борисовича, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – Шпита Олександра Олександровича, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області - Волківського Ігоря Андрійовича.

В ході зустрічі, експерти та консультанти проекту:

Учасники проекту обговорили орієнтовний план дій та порядок проведення робіт, механізми та особливості взаємодії між структурними підрозділами задіяними у проекті на місцевому рівні – університет, Житомирська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини та ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, визначили координатора  проекту від університету та зорієнтували адміністрацію щодо відбору безпосередніх учасників.

По завершенню зустрічі в Житомирському національному агроекологічному університеті представники ООН ФАО/ЄБРР ознайомились з Житомирською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини - одержувачем обладнання.