Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Mongolian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

В рамках проекту технічної допомоги ФАО/ЄБРР у боротьбі із Африканською чумою свиней в Україні 17.02.2017 р. на базі Одеського державного аграрного університету відбулась зустріч між учасниками проекту – представниками ООН ФАО/ЄБРР та адміністрацією університету за участю: проректора з наукової роботи і міжнародних зв'язків ОДАУ - Панікара Ігоря Ігоровича, декана факультету ветеринарної медицини та біотехнологій - Пушкар Тетяни Дмитрівни, завідувача кафедри епізоотології та паразитології - Гуменного Олега Григоровича, завідувача Одеської філії Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи - Каганця Олександра Олександровича, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області - Гавури Сергія Михайловича.

В ході зустрічі, експерти та консультанти проекту:

  • Василь Говгера, експерт з економічних питань, аналітик відділу агробізнесу Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) - ознайомив учасників з проектом, особливостями фінансування, послідовністю та порядком виконання робіт і зобов'язаннями сторін-учасників проекту.
  • Віталій Башинський, міжнародний консультант/ветеринарний експерт - презентував концепцію розширеного спостереження АЧС та механізм координації роботи університету з лабораторією.
  • Олег Неволько, національний консультант з розвитку діагностичного потенціалу лабораторій - ознайомив з вимогами щодо обладнання для полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та приміщень  для його встановлення і введення в експлуатацію, навчання персоналу й студентів.
  • Володимир Поліщук, національний консультант з аналізу ризиків - презентував концепцію взаємодії між учасниками проекту: університетами, лабораторіями, управліннями, експертами та консультантами - на основі web-ресурсу для взаємного інформування всіх учасників, а також, ознайомив представнивів університету із необхідністю розробки рекомендацій по внесенню змін до навчальних планів і програм підготовки студентів факультетів ветеринарної медицини шляхом запровадження відповідної спеціалізації.
  • Оксана Юрченко, національний експерт/співробітник по забезпеченню комунікації між учасниками експертної групи - ознайомила учасників з особливостями ефективної комунікації, порядком висвітлення матеріалів у ЗМІ.
  • Рєвнівцев Олександрнаціональний медіа-експерт ФАО - презентував особливості подання та висвітлення матеріалів у ЗМІ.
  • Шатохін Євген, національний ФАО, експерт з розвитку бізнесу з яловичини - ознайомив учасників з особливостями успішної взаємодії із місцевими громадами.

Учасники проекту обговорили орієнтовний план дій та порядок проведення робіт, механізми та особливості взаємодії між структурними підрозділами задіяними у проекті на місцевому рівні – університет, Одеська філія ДНДІЛДВСЕ та ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, визначили координатора  проекту від університету та зорієнтували адміністрацію щодо відбору безпосередніх учасників.

По завершенню зустрічі в Одеському державному аграрному університеті представники ООН ФАО/ЄБРР ознайомились з Одеською філією ДНДІЛДВСЕ - одержувачем обладнання.

На верх