Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Mongolian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В рамках проекту технічної допомоги ФАО/ЄБРР у боротьбі із Африканською чумою свиней в Україні 31.01.2017 р. на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулась зустріч між учасниками проекту – представниками ООН ФАО/ЄБРР та адміністрацією університету за участю: проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку - Романчук Людмили Донатівни, декана факультету ветеринарної медицини - Ревунця Анатолія Степановича, в. о. зав. кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології - Пінського Олега Вікентійовича, в. о. зав. кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології - Рибачук Жанни Володимирівни, професора кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології - Галатюка Олександра Євстафійовича, директора Житомирської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини - Галайби Анатолія Борисовича, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській областіШпита Олександра Олександровича, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області - Волківського Ігоря Андрійовича.

В ході зустрічі, експерти та консультанти проекту:

  • Дмитро Приходько, експерт з економічних питань ФАО - ознайомив учасників з проектом і зобов'язаннями сторін-учасників проекту.
  • Василь Говгера, експерт з економічних питань, аналітик відділу агробізнесу Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) - ознайомив учасників з особливостями фінансування, послідовністю та порядком виконання робіт.
  • Віталій Башинський, міжнародний консультант/ветеринарний експерт - презентував концепцію розширеного спостереження АЧС та механізм координації роботи університету з лабораторією.
  • Олег Неволько, національний консультант з розвитку діагностичного потенціалу лабораторій - ознайомив з вимогами щодо обладнання для полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та приміщень для його встановлення і введення в експлуатацію, навчання персоналу й студентів.
  • Володимир Поліщук, національний консультант з аналізу ризиків - презентував концепцію взаємодії між учасниками проекту: університетами, лабораторіями, управліннями, експертами та консультантами - на основі web-ресурсу для взаємного інформування всіх учасників, а також, ознайомив представнивів університету із необхідністю розробки рекомендацій по внесенню змін до навчальних планів і програм підготовки студентів факультетів ветеринарної медицини шляхом запровадження відповідної спеціалізації.
  • Рєвнівцев Олександр, національний медіа-експерт ФАО - презентував особливості подання та висвітлення матеріалів у ЗМІ.
  • Шатохін Євген, національний ФАО, експерт з розвитку бізнесу з яловичини - ознайомив учасників з особливостями успішної взаємодії із місцевими громадами.

Учасники проекту обговорили орієнтовний план дій та порядок проведення робіт, механізми та особливості взаємодії між структурними підрозділами задіяними у проекті на місцевому рівні – університет, Житомирська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини та ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, визначили координатора проекту від університету та зорієнтували адміністрацію щодо відбору безпосередніх учасників.

По завершенню зустрічі в Житомирському національному агроекологічному університеті представники ООН ФАО/ЄБРР ознайомились з Житомирською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини - одержувачем обладнання.

На верх