Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Mongolian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Пам’ятка по відбору та зберіганню зразків для лабораторій залучених до проекту*

*Лабораторії, які безпосередньої проводять відбір зразків за участі студентсько-викладацьких груп.

Відбір зразків в державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках здійснюється виключно в узгоджений з представником регіональної лабораторії день, про що повідомляється координатор системи взаємного інформування проекту ФАО – Володимир Володимирович Поліщук +380664000807.

Навчальний відбір зразків біоматеріалу проводиться фахівцями державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках самостійно, а пакування, маркування, кодуванням та оформленням зразків (документів на відібрані зразки біоматеріалу для проведення лабораторного дослідження на Африканську чуму свиней) і внесення даних в систему взаємного інформування учасників проекту спільно з представниками регіональних лабораторій залучених до проекту та студентсько-викладацьких груп закріплених за вашою областю, впродовж визначеного дня, згідно графіка (додаток 2 Наказу 395 від 15 травня 2018 р.). Доставку навчальних зразків біоматеріалу (промаркованих відповідним чином сейф-пакетів у термоконтейнері) в регіональну лабораторію здійснюють відповідальні за відбір зразків та проведення лабораторних досліджень на АЧС методом ПЛР-РЧ особи, призначені відповідним наказом директора регіональної лабораторії.

КООРДИНАТОР від ВЗО

Тел.:

ПІБ

Від СНАУ (Суми)

+38099 251-22-92

Олександр Леонідович Нечипоренко

Від ЖНАУ (Житомир)

+38067 742-88-30

Олег Вікентійович Пінський

Від ОДАУ (Одеса)

+38096 901-98-52

Олег Григорович Гуменний

Коротко про підготовку: Координатор від Регіональної лабораторії залученої до проекту в телефонному режимі узгоджує з відповідальною особою Головного управління Держпродспоживслужби графік та маршрут відбору зразків, перелік ринків на яких буде проводитись забір зразків студентсько-викладацькими групами, про що ставить до відома координатора проекту від ВЗО.

Групи з відбору зразків очолюються представником регіональної лабораторії. Зразки відбираються фахівцями державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках лише від свиней забитих подвірно у визначений для відбору зразків день, на усіх ринках населеного пункту, або кількох населених пунктів одного району.

Дата відбору зразків регіональною лабораторією узгоджується з іншими лабораторіями ВСЕ у телефонному режимі і фахівці лабораторій цих ринків самостійно відбирають зразки відповідно до цього порядку.

Забір зразків із лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках здійснюють студентсько-викладацькі групи до складу яких входять з представники регіональних лабораторій задіяних у проекті. Студенти, під контролем викладача, здійснюють пакування, маркування та кодування зразків. Фото запакованих зразків із супровідними документами (ветеринарна довідка чи свідоцтво та відбиток позначки придатності) вносяться до системи взаємного інформування відповідно до технічного завдання а запаковані навчальні зразки передаються представнику регіональної лабораторії задіяної у проекті для доставки та зберігання до Регіональної лабораторії пілотних областей (Житомирська, Миколаївська, Сумська).

Порядок відбору зразків:

 • відбір зразків здійснюється виключно від свиней подвірного забою!
 • Відбираються:
  • 2 лімфовузли, незалежно від їх топографічного розташування;
  • та шматочок селезінки вагою приблизно – 50-80 г.
 • Відібрані, у визначений день, в процесі ветеринарно-санітарної експертизи зразки, до прибуття студентсько-викладацької групи зберігаються:
  • в лабораторії ринку, окремо в чашках Петрі, бажано в холодильнику, промарковані паперовими номерними вкладками.
 • Простежуваність:
  • номер паперової вкладки має бути позначений на довідці про передзабійний клінічний огляд або попередній післязабійний огляд тварини, від якої відібрано зразки. На довідку (копію) наноситься позначка придатності закріплена за лабораторією ринку.
 • Зразки передаються координатору групи, під контролем якого студенти здійснюють їх пакування, маркування та кодування (пакуються зразки виключно в лабораторії ринку). Викладач, по кожному зразку, вносить дані в систему взаємного інформування учасників проекту безпосередньо в лабораторії ринку та зазначає координати місця відбору зразка.
 • У кожен сейф-пакет студенти поміщають заповнену відповідним чином наклейку стандартного зразка, перед його герметизацією. В систему взаємного інформування учасників проекту по кожному навчальному зразку вносять фото відбитка позначки придатності, фото оригіналу довідки чи ветсвідоцтва та фото промаркованого сейф-пакета з навчальними зразками біоматеріалу.
 • Процедура завершена.
На верх