Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latin Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Mongolian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Easy to starts

Почніть звідси

Знання озброює -
спільно зупинимо АЧС
...

Правила роботи
Forum Support

Картографія

Візуалізація відбору зразків
продукції свинарства..
.

просто натисніть Map

Great docs & support

Матеріали проекту

Новини, публікації, відео- 
презентації, семінари тощо...

знайомтесь, це корисно

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Почнемо з цього

Шановні користувачі,самостійна реєстрація користувачів на цьому ресурсі не передбачена.

Для входу на сайт зареєстрованому користувачу необхідно ввести логін і пароль у форму входу (верхній правий кут).

Рівні доступу
  • Не зареєстрований користувач може лише переглядати зміст публічних стрінок.
  • Користувач (особа, зареєстрована в системі) може переглядати робочі матеріали, додавати статті та редагувати власні записи.
  • Автор (спеціальний статус користувача, присвоюється адміністратором) має додаткові можливості в системі: доступ до меню, компонентів і об'єктів, не доступних користувачу. Клацніть на посиланні «Автор:» та ознайомтесь із даними про нього та його публікаціями розгорнувши вкладку «Статті» під карткою «Контакт» (для прикладу оберіть будь-кого з переліку контактів.
  • Адміністратор (координатор Web-проекту) визначає рівні доступу інших користувачів та координує внесення даних в систему.
Картографія

Робота з картографічними модулями — інтуїтивно зрозуміла й не потребує додаткових зусиль для активного використання. По кожному із компонентів системи є довідка та елемент контролю на випадок, якщо користувач пропустив якийсь із атрибутів при внесенні даних.

Примітка: поля — назви яких відмічені зірочкою (*) - обов'язкові для запису, тобто мають бути заповнені - містити дані.

Користувач системи може редагувати лише власні записи, тобто лише ті, які він особисто вніс в систему. Редагувати чи видалити записи зроблені іншими користувачами — не можливо.

Візуалізація результатів

Перейдіть на закладку «Журнал реєстрації і карта відбору зразків» у верхньому меню, клацніть по «Map», понад таблицею журналу зареєстрованих зразків (праворуч) і змінюючи масштаб (прокручуванням коліщатка миші чи натискаючи «+» чи «–» на карті зверху праворуч) та шари карти (ромбик зверху праворуч) підберіть потрібний Вам формат візуалізації об’єктів.

Наступний крок – це робота з фільтром (3 полоси над картою ліворуч) змінюючи параметри «Location» та «Distribution» для візуалізації показників, отримайте аналіз.

Технічна підтримка

В разі необхідності технічної допомоги встановіть, будь-ласка, програму віддаленого доступу та підтримки за допомогою Інтернет - TeamViewer (http://download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS_uk.exe.

  • Запустіть її після завантаження (TeamViewerQS_uk.exe - виконати).
  • Після встановлення програма згенерує код ID і 4-значний пароль.
  • Зателефонуйте: +380664000807 - координатору проекту та назвіть ці цифри і Вам допоможуть (не турбуйтеся - це абсолютно безпечно).

Відвідувачі

На сайті 140273 гостя та 3 користувачі

На верх