Українська правда

Українська правда
  1. Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов констатував, що передбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко. Джерело: Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода" Пряма мова: "На жаль, сьогодні сказати точну дату, що це (перемога - ред.
  2. Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підтримав ідею звільнення народів, які заселяють нинішню Росію, та утворення ними незалежних держав. Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав в інтерв'ю телеканалу LCI.
  3. Посол України у Франції Вадим Омельченко стверджує, що західні країни загалом пообіцяли надати Києву 321 важкий танк. Про це, як повідомляє "Європейська правда", він сказав в етері французького каналу BFMTV.
  4. Президент Володимир Зеленський оголосив про початок "марафону чесності", який буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань витягнути у світовий спорт представників Росії.
  5. Міністерство закордонних справ оголосило, що викличе посла Угорщини після чергових заяв угорського прем'єра Віктора Орбана, де він допустив некоректні твердження на адресу України. Про це повідомив речник відомства Олег Ніколенко у Facebook, пише "Європейська правда".
  6. У російському Іжевську влада хоче перетворити торговельний центр "Італмас" на завод із виробництва безпілотників, місцеві жителі намагаються протистояти цьому. Джерело: "The Washington Post", izhlife.
На верх